Kuruluş Osman Fragman

<< 58 59 60 61 62

Kuruluş Osman 95. Bölüm Fragmanı

Yorum Yaz (3 Yorum)
Reklamlar
Tür: Savaş, Tarih
Yönetmen: Metin Günay, Ahmet Yılmaz, Fethi Bayram
Senaryo: Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Ozan Bodur
Kanal ve Yayın Günü: Atv - Çarşamba - 20.00
Kuruluş Osman Oyuncuları: Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel, İsmail Hakkı, Tuğrul Çetiner, Ayşegül Günay Demir, Alma Terzic, Emre Basalak , Abdül Süsler, Eren Hacısalihoğlu, Özge Törer, Buse Arslan, Aslıhan Karalar, Serhan Onat, Uğur Aslan, Açelya Özcan, Emel Dede, Yiğit Uçan, Ali Sinan Demir, Şevket Çapkınoğlu, Ayşen Gürler, Yaşar Aydınlıoğlu
Kuruluş Osman Konusu:

Trt 1'şn fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul'un devam dizisi olarak ekralara gelecek olan dizide Ertuğrul Bey'in ölümüyle başa geçen oğlu Osman'ın hikayesi ekranlara taşınıyor. Osman Bey, Osmanlı imparatorluğunu kuran padişahtır. Dizide Osman Gazi'nin hayatı anlatılacak ve Burak Özçivit'in hayat vereceği Osman karakterini en iyi şekilde hayat vermek için birçok eğitim aldı ve okuma provalarına başladı. Dizinin kadrosunda ismi geçen bir diğer isimde Ayşegül Günay oldu. Günay dizi de Osman Bey'in yengesi Zühre'yi canlandıracak. Çekimleri tam gaz devam eden Diriliş Osman Fragmanlarını buradan izleyebilirsiniz.

Burak Özçivit (Osman Bey);

Başarılı oyuncu 24 Aralık 1984 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan Fahriye Evcen ile dünya evine girmiştir. Başarılı oyuncuyu en son Star Tv'de ekranlara gelen Kara Sevda dizisinde Kemal karakteri ile izlemiştik. Yakışıklı oyuncu ayrıca Çalıkuşu, Muhteşem Yüzyıl, Baba Ocağı gibi bir çok dizide rol almıştır.

Özge Törer (Bala Hatun),

Nurettin Sönmez (Bamsi),

2011 senesinde Mavi Kelebekler dizisiyle adından söz ettiren Nurettin Sönmez trt 1 ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisiyle kendini kanıtlamıştır. İstanbul Ünv.Maden Mühendisliği, Dialog İletişim Oyunculuk Okulu, Yeditepe Ünv.Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Başarılı oyuncu bir önceki seride de aynı karaktere hayat vermekteydi.

Ragıp Savaş (Dündar),

24 Ekim 1966 İzmir doğumlu olan başarılı oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. İlk sinema kariyerine Neredesin Firuze ile başlangıç yapmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu, Son Osmanlı Yandım Ali ve Ya Sonra gibi dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu son olarak ise İsimsizler dizisinde Savcı Zeki karakterine hayat vermiştir.

Saruhan Hünel (Alişar),

7 Ocak 1970 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu'nun Aslı Hünel isminde şarkıcı bir kardeşi bulunmaktadır. Babası eski dans şampiyonudur. Araf Zamanı, Yeni Baştan, Kaybolan Yıllar, Melek gibi dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu son olarak ise Fox ekranlarında izlenme rekorları kıran Karagül dizisinde Kenan karakteri ile kamera karşısına geçmişti.

İsmail Hakkı (Samsa),

Ayşegül Günay Demir (Zöhre),

Alma Terzic (Sofia),

11 Temmuz 1987'de Yugoslavya'da dünyaya gelmiştir. Aslen Boşnak'tır. Kar isimli sinema filmiyle oyunculuk hayatına ilk adımını atmıştır. Mavi Kelebekler, Veda, Fatih, Üç Yol ve Şeref Meelesi gibi projelerde yer almıştır. Güzel oyuncu son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem'de rol almıştır. Başarılı oyuncu en son ise Show Tv'de yayınlanan Nöbet dizisinde yabancı bir Ajan karakterine hayat vermiştir.

Emre Basalak (Gündüz),

Eren Hacısalihoğlu (Batur),

Buse Arslan Akdeniz (Aygül),

Aslıhan Karalar (Burçin),

Uğur Aslan (Nizameddin),

Açelya Özcan (Ayşe Hatun),

Yiğit Uçan (Boran),

Reklamlar
Yorum Yap

Kuruluş Osman dizisine 3 Yorum Yapıldı
  1. ahmet kaya: ertugrul en az dört bolum dızıye donmelı
  2. Emre: Demedi demeyin ertugrul diziye donuyor diye haber gordum Not: Yalan haber...
  3. Gulu: Keske Calikusu dizisi devam etseydi bu dizinin yerine